HAKKIMIZDA

Hosting Marketim Hakkında

HOSTİNG MARKETİM

Hosting Marketim olarak 2017 yılından günümüze hosting servisleri üretmekteyiz. Geçen süre içerisinde gelişen teknoloji ve internet kullanım oranları ile bugün firmamızı daha inovatif servisler üretebilir konuma getirdi.

Hosting, server, vps ve daha birçok konuda ürettiğimiz servisleri tüketicilerimize gururla, kaliteyle sunmaktayız, her geçen gün yeni teknolojiler eklediğimiz altyapımızda "Kesintisizlik" ve "Destek" konularına özellikle ilgili ve özen gösteriyoruz.

Bugüne kadar onbinlerce çağrı, mail, ticket ile müşterilerimizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmadık, bırakmamaya da çalışıyoruz, her müşterimiz, her site, her sunucu bizim için değerlidir ve özeldir.

Tüketicilerimizin bize olan güveni, bizi daha kaliteli, sorunsuz ve yenilikçi çözümler üretmeye sevk etmektedir, bu bağlamda, mesaimizin tamamını daha kaliteli, sorunsuz servisler üretmek adına harcamaktayız.

KALİTELİ

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR

GÜVENİLİR

HIZLI

NEDEN HOSTİNG MARKETİM ?

Resmi Firma

hostingharketim.com.tr Hosting Marketim'in bir markasıdır. Hosting Marketim'den satın almış olduğunuz hizmetler faturalandırılmakta yani belgelendirilmektedir. 2017 yılından bu yana yapmış olduğumuz altyapı yatırımları, piyasada günübirlik olmadığımızın bir göstergesidir.

Gerçek Sunucular ve Kurumsal Yazılımlar

Hosting Marketim dünyada isim yapmış olan hosting firmalarının kullanmış olduğu server çözümlerini servislerinde kullanmaktadır. Serverlarımız arasında kesinlikle desktop (masaüstü) bilgisayar bulunmamaktadır. Tüm sunucularımız hosting hizmeti vermeye yönelik olarak dizayn edilmiş ekipmanlardan oluşmaktadır. Buda müşterilerimize kesintisiz ve yüksek uptime oranlı hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Ticket Sistemi

Hosting Marketim sistemlerinde oluşabilecek sorunlarını gidermek için müşteri ile arasında irtibatı sağlayacak ticket (sorun giderme) sistemi kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde müşterilerimizin sorunları ortak bir havuzda toplanmakta ve soruya uygun olarak yetkili arkadaşlarımız tarafından cevaplandırılmaktadır.

Para İadesi

15 gün içerisinde sistemimizden memnun kalmazsanız hosting ücretinizi iade ediyoruz.

Copyright© Hosting Marketim. All rights reserved. Web Tasarım by XCodeCompany